Në një banesë në Manastir gjenden dy trupa të vdekur - Bota Sot
Në një banesë në Manastir gjenden dy trupa të vdekur

Maqedonia

Në një banesë në Manastir gjenden dy trupa të vdekur

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 20:06
Foto ilustrim

Prokurori Publik pranë Prokurorisë Publike bëri këqyrjen e vendit të ngjarjes në një banesë në rrugën “Klimenti i Ohrit” në Manastir, ku gjatë pasdites u gjetën dy trupa të vdekur.

Dy trupat e vdekur janë të një buri 62 vjeçar dhe të një gruaje 57 vjeçare.

Me qëllim të zbardhjes së rastit është dhënë urdhër për autopsinë e gjithë gjurmëve dhe dëshmive materiale që janë gjetur në vendngjarje.

Me urdhër të prokurorit publik trupat janë dhënë për autopsi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat