Arrestohen tre persona në Tetovë, policia gjen mariuhanë në veturë - Bota Sot
Arrestohen tre persona në Tetovë, policia gjen mariuhanë në veturë

Maqedonia

Arrestohen tre persona në Tetovë, policia gjen mariuhanë në veturë

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 12:09
Marihuanë në veturë

Mbrëmë rreth orës 21 e 20 minua, në rrugën ,,Boris Kidriç,, në Tetovë, është ndaluar për kontroll vetura e tipit ,,Audi A5,, me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar 39-vjeçari D.M, nga Tetova, kurse në veturë kanë qëndruar 18-vjeçari S.D, dhe një 16-vjeçar gjithashtu nga Tetova.

Gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre është gjetur marihuanë, një bluajtëse dhe rizëll. Tre personat janë privuar nga liria, për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...