Në vendkalimin kufitar Bogorodicë për dalje nga shteti pritet deri në një orë - Bota Sot
Në vendkalimin kufitar Bogorodicë për dalje nga shteti pritet deri në një orë

Maqedonia

Në vendkalimin kufitar Bogorodicë për dalje nga shteti pritet deri në një orë

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 21:41
Bogorodicë

Intensiteti i komunikacionit jashtë mjediseve urbane është rritur, njoftojnë nga Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë.

Nga atje thonë se në vendkalimin kufitar Bogorodicë për dalje nga shteti pritet prej 30 minuta deri në 1 orë.

Në vendkalimet tjera kufitare nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalja nga shtetit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...