Në vendkalimin kufitar Bogorodicë pritet deri më 30 minuta - Bota Sot
Në vendkalimin kufitar Bogorodicë pritet deri më 30 minuta

Maqedonia

Në vendkalimin kufitar Bogorodicë pritet deri më 30 minuta

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 20:24
Kolona

Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet në rrugë të thata.

Nga LAMM njoftojnë se në vendkalimin kufitar Bogorodicë për dalje nga vendi pritet prej 15 deri më 30 minuat. Në vendkalimet tjera nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi.

Nga LAMM rekomandojnë shoferët që të kenë kujdes me shpejtësinë e veturave, veçanërisht nëpër luginat e vendit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...