Shkup, 45-vjeçari përplas me motor policin - Bota Sot
Shkup, 45-vjeçari përplas me motor policin

Maqedonia

Shkup, 45-vjeçari përplas me motor policin

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 15:06
Foto ilustrim

MPB njofton se gjatë mbrëmjes së djeshme në lagjen Hipodrom të Shkupit një 45 vjeçar ka ka përplasur me motoçikletë një polic.

“Më 14.09.2019 në orën 22:30 në vendkalimin hekurudhor në rrugën Blagoja Stefkovski në lagjen Hipodrom të Shkupit, Z.P. (45), duke drejtuar një motoçikletë të tipit Kavasaki me targa të Shkupit ka përplasur një polic i cili ishte në detyrë zyrtare. Polici ka marrë lëndime dhe është dërguar për ndihmë mjekësore në Klinikën “Nënë Tereza” në Shkup. SPB-Shkup ka kryer inspektim në vendin e ngjarjes”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...