Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 08:56
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira. Nga pjesa juglindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej tre deri më 10 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 12 deri më 19 gradë celsius.

Nga dite e hënë priten reshje të shiut me intensitet të ulët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat