Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 21 janar 2020 Në ora: 08:11
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -8 deri -2 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 0 deri 5 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me vranësira dhe me periudha me diell. Nëpër disa lugina do të vazhdojë të ketë mjegull.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat