Nxirret një veturë nga Lumi Vardar

Maqedonia

Nxirret një veturë nga Lumi Vardar

Më: 22 maj 2020 Në ora: 17:54
Foto nga vendi i ngjarjes

Është nxjerrë një veturë nga ujërat e Lumit Vardarit. Bëhet fjalë për një veturë “Polo”.

Gjatë tërheqjes së veturës nuk ka pasur asgjë brenda, por edhe nuk dihet se si ka rënë në lumë.

Në nxjerrjen e veturës morën pjesë ekipet nga MPB dhe i Njësisë së Zjarrfikësve të Shkupit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat