Safet Bishevac pozitiv me coronavirus - Bota Sot
Safet Bishevac pozitiv me coronavirus

Maqedonia

Safet Bishevac pozitiv me coronavirus

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 15:42
Safet Bishevac

Safet Bishevac, një ish-deputet dhe ish-gazetar, është pozitiv me coronavirus.

Informacionin e shpërndau në Facebook dhe shkroi se ka respektuar masat e mbrojtjes.

“Ndihem mirë, deri më tani nuk kam probleme. Së bashku me familjen, në periudhën tjetër do të jemi në vetizolim dhe nën mbikëqyrjen e mjekut amë”, ka shkruar Bishevac.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat