Fushata zgjedhore, qytetarët të zhgënjyer nga premtime boshe - Bota Sot
Fushata zgjedhore, qytetarët të zhgënjyer nga premtime boshe

Maqedonia

Fushata zgjedhore, qytetarët të zhgënjyer nga premtime boshe

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 16:19
Fushata zgjedhore

Partitë kanë hyrë në javën e fundit të fushatës ndërsa partitë kanë vazhduar me premtimet para elektoratit. Një nga ofertat që ka nxitur me së shumti të reagime është ajo e BDI-së me kryeministrin e parë shqiptar.

Por, qytetatët e anektuar nga Alsat thotë se ideja e kësaj partie më shumë shihet si propagantë për vota në zgjedhje se sa si ëndërr që mund të bëhet realitet.

Qytetarët shprehet të zhgjyer nga puna e deritanishme e saj dhe premtimet e parelizuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat