Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 08:08
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira të pakta. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 27 deri 36 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat