Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 10:02
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë i paqëndrueshëm dhe me vranësira.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 13 deri më 22 gradë.

Ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 25 deri më 33 gradë celsius.

UV indeksi do të jetë 7.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat