Mexhiti: Çairi zemra e BDI-së

Maqedonia

Mexhiti: Çairi zemra e BDI-së

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 14:54
Izet Mexhiti

Nënkryetari i BDI-së dhe ish kryetari i Çairit, Izet Mexhiti përmes një postimi në rrjetet siociale ka falenderuar qytetarët ër vetëdijen e lartë të treguar në shfrytëzimin e të drejtës së votës ditën e djeshme, dëshmuan qytetari dhe mundësuan rrumbullakësim të një procesi zgjedhorë fer dhe demokratik edhe përtej problemeve teknike që u paraqitën.

‘Ju jam mirënjohës dhe falenderues pafund.Mbështetja juaj na jep forcën dhe kurajon për të vijuar edhe më fuqishëm dhe edhe më bindshëm për të dhënë edhe goditjen e fundit për mandatin e ri për Çairin me në krye Visar Ganiun’shkruan MexhitiAdvertisements.

Postimi i plotë:

Të dashur qytetarë të Çairit,Faleminderit për vetëdijen e lartë të treguar në shfrytëzimin e të drejtës së votës, edhe njëherë dëshmuat për qytetari dhe mundësuat rrumbullaksim të një procesi zgjedhorë fer dhe demokratik edhe përtej problemeve teknike që u paraqitën.

Të dashur qytetarë, aktivistë, strukturë e Bashkimit Demokratik për Integrim-Dega Çair,Faleminderit nga zemra, për kontributin dhe besimin e dhënë. Ju jam mirënjohës dhe falenderues pafund.Mbështetja juaj na jep forcën dhe kurajon për të vijuar edhe më fuqishëm dhe edhe më bindshëm për të dhënë edhe goditjen e fundit për mandatin e ri për Çairin me në krye Visar Ganiun.Faleminderit dhe faqebardhë do të takohemi në fitore ABSOLUTE !

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat