Polici i Maqedonisë kapet duke ushtruar në rrugë, pamjet bëhen virale në internet

Maqedonia

Polici i Maqedonisë kapet duke ushtruar në rrugë, pamjet bëhen virale në internet

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 14:52
Polici i Maqedonisë kapet duke ushtruar në rrugë

Një zyrtar policor i Maqedonisë së Veriut është kapur duke bërë ushtrime fizike në rrugë.

Ai është incizuar fshehurazi, ndërsa pamjet e publikuara janë bërë virale në internet.

Veprimet e policit që thuhet se është incizuar në Shkup, janë komentuar me të madhe nga qytetarët.

Theksojmë që gjatë muajit gusht, në një ceremoni solemne në Maqedoninë e Veriut u promovuan 590 policë të rinj.

https://www.youtube.com/shorts/IcTRg4HYbH0

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat