Striptistja kërcen para burrit të saj, ja si reagon gruaja - Bota Sot
Striptistja kërcen para burrit të saj, ja si reagon gruaja

Ndryshe

Striptistja kërcen para burrit të saj, ja si reagon gruaja

Më: 29 gusht 2016 Në ora: 18:47
Striptistja

Një striptiste për pak e ka pësuar keq nga një grua xheloze.

Ajo ka kërcyer para bashkëshortit të saj, por e shoqja ka reaguar në mënyrë të egër.

Sapo ka parë që striptistja nis të kërcejë, ajo e ka shtyrë atë duke e rrëzuar përtokë dhe ka marrë me forcë partnerin e saj.

Video është kthyer një hit në internet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test