Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

E shtunë, 20 tetor 2018

Moti sot në Maqedoni

Më: 29 nëntor 2017 Në ora: 08:13
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni paradite do të jetë me diell, ndërsa pasdite do të rriten vranësirat. Do të fryejë erë mesatare jugore.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 4 deri 10 gradë celcius, ndërsa në Shkup moti do të jetë i ngjashëm me temperaturë deri 7 gradë celcius.

Valë e re e reshjeve të shiut priten gjatë ditës së nesërme dhe të shtunën, të cilat më intenzive do të jenë në pjesën perëndimore të vendit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test