Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

E enjte, 18 tetor 2018

Moti sot në Maqedoni

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 08:35
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, ndërkaq mëngjesi është shumë i ftohtë dhe me temperatura nën 0°C. Pritet që të fryjë erë e lehtë veriperëndimore.

Temperatura ditore do të lëvizë nga 8°C e deri më 16°C.

Në Shkup e rrethinë do të ketë mot të ngjashëm, ndërkaq temperatura do të arri deri më 10°C.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test