Fatime Fetai me çantë “Gucci”, veç 2550 euro - Bota Sot
Fatime Fetai me çantë “Gucci”, veç 2550 euro

Maqedonia

E shtunë, 20 tetor 2018

Fatime Fetai me çantë “Gucci”, veç 2550 euro

Më: 3 shkurt 2018 Në ora: 14:19
Çanta e Fatime Fetai

Prokurorja Speciale, Fatime Fetai është vënë në shënjestër të kritikave nga media të afërta me  VMRO-DPMNE.

Ato prap janë marrë vesh me garderobën dhe aksesorët e prokurores speciale.

Derisa pak muaj më parë, për Fetain ishte shkruar se ka një pallto speciale me vlerë prej rreth 1 mijë euro, dje kanë shkruar për çantën e saj.

Sipas tyre, prokurorja speciale dje në gjykatë erdhi me çantën e brendit “Guçi”, që ka një vlerë prej rreth 2550 euro.  Ajo u paraqit me një pallto me stil dhe çantën që i përshtatej dje gjatë procesit gjyqësor ku në bankën e të akuzuarve ishte Nikolla Gruevski.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test