Shtetasi amerikan ka sulmuar fizikisht policin maqedonas - Bota Sot
Shtetasi amerikan ka sulmuar fizikisht policin maqedonas

Maqedonia

Shtetasi amerikan ka sulmuar fizikisht policin maqedonas

Më: 8 mars 2018 Në ora: 13:45
ilustrim

Një nëpunës policorë është sulmuar fizikisht dje pasdite nga O.S.A (54) nga SHBA-ja në sallën e Prokurorisë Publike Themelore – Shkup.

Ministria e Punëve të Brendshme informon se shtetasi amerikan e ka sulmuar policin pas një debati të shkurtër verbal.

Sulmuesi është arrestuar nga policia dhe mbajtur në Stacionin Policorë Qendër për procedurë të mëtejme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test