Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

E shtunë, 20 tetor 2018

Moti sot në Maqedoni

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 08:08
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë, por do të shfaqen edhe vranësira të pakta.

Gjatë pasdites pritet që në perëndim të ketë rrebesh shiu, vetëtima dhe erë e fuqishme, nga drejtimi jug-perëndimor dhe jug-lindor.

Temperatura minimale do të jetë 23°C kurse ajo maksimale 36°C.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test