Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

E mërkurë, 24 tetor 2018

Moti sot në Maqedoni

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 08:21
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni parashihet të jetë me diell dhe i ngrohë edhe me mundësi për vranësira mesatare.

Gjatë pasdites pritet që të ketë rrebesh shiu me stuhi, posaçërisht në pjesën lindore të vendit.

Temperatura minimale do të jetë 19°C kurse ajo maksimale 33°C.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test