Gjindet gaz lotsjellës në sallën ku dëshmon ministri i brendshëm Spasovski - Bota Sot
Gjindet gaz lotsjellës në sallën ku dëshmon ministri i brendshëm Spasovski

Maqedonia

Gjindet gaz lotsjellës në sallën ku dëshmon ministri i brendshëm Spasovski

Më: 7 shtator 2018 Në ora: 21:40
Pamje nga vendi i deshmise

Te i afërmi i njërit prej të akuzuarve është gjetur gaz lotsjellës.

“Urdhëroj që ky person të largohet nga sallata e gjykatës dhe të ndalohet prania e tij derisa zgjat ky proces gjyqësor”, tha gjykatësja e kësaj lënde, Dobrilla Kacarska.

Procesi gjyqësor vazhdon me dëshminë e deputetit të atëhershëm, tani ministër për punë të brendshme, Oliver Spasovski.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...