“Maqedonia Veriore, dëshmoi se një popull s’i nënshtrohet një njeriu e as bande të Gruevskit” - Bota Sot
“Maqedonia Veriore, dëshmoi se një popull s’i nënshtrohet një njeriu e as bande të Gruevskit”

Maqedonia

“Maqedonia Veriore, dëshmoi se një popull s’i nënshtrohet një njeriu e as bande të Gruevskit”

Nga: N.Sh Më: 20 tetor 2018 Në ora: 11:52
Flamuri maqedon

Analisti politik Haki Abazi thotë se Maqedonia Veriore e vërtetoi se një popull nuk i nënshtrohet një njeriu e as bande të Gruevskit.

Abazi përmes një shkrimi në facebook, thotë se, ky është nj hap drejt triumfit evropian dhe euroatlantik për Maqedonin Veriore dhe gjithë Ballkanin.

Ja postimi i plotë:

Maqedonia Veriore -vertetoi se nje popull s'i nenshtrohet nje njeriu e as nje bande politike te Gruevskit

Edhe nje hap drejt triumfit evropian dhe euroatlantik per Maqedonine Veriore dhe gjithe Ballkanin.

Me qene politikane i inkriminuar dhe i kriminalizuar ne Ballkan do te isha shume i frikesuar, se po vije dita e Sanaderizimit te Ballkanit.

"Vetem frika e ben njeriun te paresyehsme, rrenacak, te dobet, pa seder dhe pa fetyre e pa integritet"-

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...