Kammenos: Jam i turpëruar që në Evropë jepen nga dy milionë euro për të votuar - Bota Sot
Kammenos: Jam i turpëruar që në Evropë jepen nga dy milionë euro për të votuar

Maqedonia

Kammenos: Jam i turpëruar që në Evropë jepen nga dy milionë euro për të votuar

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 14:54
Panos Kammenos

Ministri i Mbrojtjes së Greqisë, Panos Kammenos mbrëmë në rrjetin social “Twittet” ka shkruar në lidhje ndryshimet kushtetuese në Kuvendin e Maqedonisë.

“Kush do ta mendonte se në sistemin evropian të vlerave dhe demokracisë ata që nuk votuan sipas urdhrave janë të burgosur, ndërsa të dëgjuarit fitojnë bonuse nga dy milionë euro para të zeza. Jam i turpëruar”, shkruan Kammenos në Twitter.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...