Shpëtohen katër persona të bllokuar nga bora në një fshat të Manastirit - Bota Sot
Shpëtohen katër persona të bllokuar nga bora në një fshat të Manastirit

Maqedonia

Shpëtohen katër persona të bllokuar nga bora në një fshat të Manastirit

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 22:13
Foto ilustrim

Raportohet se janë shpëtuar katër persona të cilët ishin bllokuar nga studiha e borës në rajonin malor të Pelisterit.

Medat lokale bëjnë të ditur se katër personat u bllokuan në fshatin Oreovë e epërme të Manastirit.

Pjesëtarët e Njësisë rajonale të Drejtorisë për mbrojtje dhe shpëtim i lokalizuan me sukses katër personat dhe arritën që ti çbllokojnë nga bora.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...