Gjyste Vulaj me kostum para Niki Minaj, ja kur e kishte veshur! - Bota Sot
Gjyste Vulaj me kostum para Niki Minaj, ja kur e kishte veshur!

Mediale Vip

Gjyste Vulaj me kostum para Niki Minaj, ja kur e kishte veshur!

Nga: Maksim Gjokaj Më: 11 janar 2019 Në ora: 16:52
Gjyste Vulaj, Niki Minaj

Ndodh dhe kështu që një artiste e huaj sic është Niki Minaj të vesh kostumin e njëjtë seksi si të këngëtares së njohur Gjyste Vulaj.

Në fakt Niki është paraqitur me kostum nga stilisti i njohur Zigman në një koncert në Fomofestival në Auckland vetëm një ditë më parë, por ne dimë dhe sipas burimeve të sigurta se këtë veshje e ka blerë dhe ylli shqiptar Gjyste Vulaj madje shumë kohë para këngëtares së huaj, kur këngëtarja shqiptare kishte nisur të xhironte klipin e këngës së saj më të re konkretisht më 20 dhjetor të 2018-s në Tiranë.

E sa për të sqaruar se këtë herë është artistja shqiptare që e ka veshur e para këtë kostum të verdhë i blerë te i njëjti stilist që vishet dhe Niki apo Bebe Rexha, Fergie, Jelena Karleusa etj. Dhe lajmi i shumëpritur nga fansat e Gjystes është se kënga "Askush si na" e punuar nga Sokol Vulaj me tekst nga vetë artistja do të vijë edhe pak ditë në treg.BS

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...