Pa reçipeta dhe pabikini, ndez rrjetin modelja shqiptare Tika Camaj - Bota Sot
Pa reçipeta dhe pabikini, ndez rrjetin modelja shqiptare Tika Camaj

Mediale Vip

Pa reçipeta dhe pabikini, ndez rrjetin modelja shqiptare Tika Camaj

Më: 11 janar 2019 Në ora: 23:55
Tika Camaj

Modelja me famë botërore Tika Camaj ka ndezur rrjetin duke nxitur shfrenime imagjinatash.

Shqiptarja e famshme Tika Camaj ka provokuar krejtësisht lakuriq dhe teksa mban përsipër një tip pelerine transparente.

Image

Modelja e Victoria’s Secrets ka treguar se nuk është një vajzë mëngjesi. Krejtësisht e pa trukuar ajo ka zgjuar sërish vëmendje dhe duket në super formë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...