Samanta Karavella: Elinel, Eminem i Shqipërisë - Bota Sot
Samanta Karavella: Elinel, Eminem i Shqipërisë

Mediale Vip

Samanta Karavella: Elinel, Eminem i Shqipërisë

Më: 12 janar 2019 Në ora: 07:15
Samanta Karavella

E ftuar në “Wake Up”, këngëtarja Samanta Karavella rrëfeu detaje rreth videoklipit të saj më të ri, titulluar “Vonë”, ku ajo ka bashkëpunuar me reperin kosovar Elinel.

Pasi vlerësoi reperin nga Kosova si, Eminem i Shqipërisë, ajo rrëfeu se realizimi i klipit nuk ka kaluar pa sakrifica dhe nuk ka ka qënë aspak e lehtë, pasi është xhiruar për orë të gjata në temperatura të ulëta dhe dëborë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...