Nora Istrefi sjell këtë foto të nënës, kështu e quan - Bota Sot
Nora Istrefi sjell këtë foto të nënës, kështu e quan

Mediale Vip

Nora Istrefi sjell këtë foto të nënës, kështu e quan

Më: 12 janar 2019 Në ora: 16:49
Nora Istrefi

Është shumë ftohtë por kjo nuk po e ndalë Norën dhe nënën e saj për të ecur.

Këngëtarja, Nora Istrefi ka hedhur një imazh në llogarinë e saj, Instagram teksa shfaqet bashkë me nënën.

Në video shihet nëna e Norës, Suzana e cila nuk po ndalet teksa këngëtarja ia lë këtë përshkrim të veçantë. “Nëna e fuqishme”.

Image

Për të gjithë ata që nuk e dinë, Suzana Tahirsylaj ishte njëra nga këngëtaret më të njohura për publikun para disa viteve.

Duket se zërin, artistet Istrefi, Nora dhe Era e kanë trashëguar nga e ëma.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...