Kate nuk e fton Meghan në ditëlindjen e saj - Bota Sot
Kate nuk e fton Meghan në ditëlindjen e saj

Mediale Vip

Kate nuk e fton Meghan në ditëlindjen e saj

Më: 14 janar 2019 Në ora: 10:19
Kate Middleton dhe Meghan Markle

Dukesha e Cambridge, Kate Middleton, ka festuar ditëlindjen e saj të 37 më 9 janar.

Por në festën e saj nuk mori pjesë edhe dukesha e Suxess, Meghan Markle.

Dukesha e Kembrixhit thuhet se ka festuar me një drekë me miqtë dhe familjen e saj më të ngushtë në një shtëpi në Norfolk në afërsi të Sandringham, e cila ishte dhurata e dasmës nga Mbretëresha.

Image

Mail thotë se as Princi Harry ose Meghan nuk shkuan në drekën e ditëlindjes së Kate.

Por të afërmit e Kate thonë se asaj i mungojnë miqtë që nga hyrja në pallatin mbretëror.

Image

Për këtë ajo vendosi që ditëlindjen e saj ta festojë me më të afërmit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...