“10 vjet më parë”, Ami hap arkivat - Bota Sot
“10 vjet më parë”, Ami hap arkivat

Mediale Vip

“10 vjet më parë”, Ami hap arkivat

Më: 16 janar 2019 Në ora: 23:31
Ami dhe Ermali

Moderatorja Amarda Toska ka marrë pjesë në sfidën më të fundit në Instagram “publiko një foto të para 10 viteve”.

Por Ami duket se nuk është mjaftuar me një foto.

Ajo ka publikuar në Instagram disa foto ku e shohim mjaft në formë. 

Image
Image

Gjithashtu Ami ka ndarë me ndjekësit në Instagram edhe një foto të vjetër ku shfaqet së bashku me bashkëshortin e saj, komedianin Ermal Mamaqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...