Vjen super projekti "S’jemi nda" nga Lendita Mjekiqi - Bota Sot
Vjen super projekti "S’jemi nda" nga Lendita Mjekiqi

Mediale Vip

Vjen super projekti "S’jemi nda" nga Lendita Mjekiqi

Nga: M.GJ Më: 17 janar 2019 Në ora: 19:50
Lendita Mjekiqi

Ajo është një këngëtare e dashur për publikun shqiptar dhe mjaft e angazhuar falë repertorit dhe zërit të saj.

Kjo është artistja Lendita Mjekiqi, e cila sapo ka sjellë një super projekt të ri muzikor me titull “S’jemi nda”, këngë kjo që ka punuar me më të mirët si për muzikë me Florent Boshnjaku, teksti nga Fatmir Muja e videoklipi punuar nga Bug Production.

Jo vetëm këto komponentë janë mirë të organizuar me zërin e ëmbël të Lenditës, por ajo duket edhe bukur pasi për veshjen e saj ka menduar Dona Matoshi. Kënga që në start ka nisur të pëlqehet dhe padyshim për të qënë një hit në këtë dimër./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...