Adelina Tahiri më e dashuruar se kurrë, shfaqet në krahët e bashkëshortit! - Bota Sot
Adelina Tahiri më e dashuruar se kurrë, shfaqet në krahët e bashkëshortit!

Mediale Vip

Adelina Tahiri më e dashuruar se kurrë, shfaqet në krahët e bashkëshortit!

Më: 18 janar 2019 Në ora: 15:25
Adelina Tahiri dhe Serzhoja Makrov

Adelina Tahiri që nga koha kur bëri publike lidhjen e saj me avokatin e njohur maqedonas, Serzhoja Makrov po vazhdon të publikojë imazh të ndryshme përkrah tij.

Edhe së fundi, Adelina ka ndarë me adhuruesit e saj një imazh ku shihet e lumtur pranë bashkëshortit.

Çifti prej ditësh kanë filluar pushimet dimërore edhe kjo fotografi ishte e shkrepur pikërisht në një qendër skijmi.

Kujtojmë që Adelina dhe Serzhoja janë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin, Jon.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...