Nuk kursehet aspak, kaq kushton kjo veshje e Getit - Bota Sot
Nuk kursehet aspak, kaq kushton kjo veshje e Getit

Mediale Vip

Nuk kursehet aspak, kaq kushton kjo veshje e Getit

Më: 22 janar 2019 Në ora: 20:19
Getoar Selimi

Getoar Selimi shquhet për stilin e tij të veçantë.

Reperi kosovar, Getoar Selimi është mjaft i ndjekur dhe i komentuar në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Në atë Instagram, publikon imazhe dhe video të llojllojshme e ajo që gjithnjë tërheq vëmendje është veshja e tij.

Edhe në paraqitjen e fundit, Geti shfaqet me plot stil ku faqja “What they wearin” ka zbuluar çmimin e veshjes së reperit.

Xhaketa e llojit ‘Armani’ dhe këpucet ‘giuseppe zanotti’, kapin vlerën mbi 1000 euro.

Nga projektet dhe koncertet e tij të shumta nuk ka dyshim se ka përfitime të mëdha.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...