Oriola Marashi i heq vizën OTR, shikoni çfarë ka bërë - Bota Sot
Oriola Marashi i heq vizën OTR, shikoni çfarë ka bërë

Mediale Vip

Oriola Marashi i heq vizën OTR, shikoni çfarë ka bërë

Më: 26 janar 2019 Në ora: 06:20
Oriola Marashi dhe Noizy

Prej disa ditësh në median rozë po përflitet se modelja sexy e OTR pas një mosmarrëveshje me liderin e grupit, Noizyn nuk është më pjesë e grupit.

Ata nuk ndiqen më në rrjetet sociale dhe veprimi i fundit i Oriolës duket se ka konfirmuar edhe më tepër këto zëra.

Image

Ajo ka zhdukur nga BI0 e saj në Instagram shkrimin OTR. Asnjë nga protagonistës nuk ka folur rreth konfliktit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...