Pamje të Haradinajt duke hyrë në një klub nate me bashkëshorten - Bota Sot
Pamje të Haradinajt duke hyrë në një klub nate me bashkëshorten

Mediale Vip

Pamje të Haradinajt duke hyrë në një klub nate me bashkëshorten

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 23:14
Anita dhe Ramush Haradinaj

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj muajt e fundit dukshëm kishte një agjendë tejet të ngjeshur.

Por, Haradinaj kësaj radhe nuk ka lënë anash jetën e natës.

I shoqëruar nga bashkëshortja e tij Anita, ai ka frekuentuar një nga lokalet e natës në kryeqytet.

Haradinaj ka qëndruar për disa orë brenda këtij lokali, por që është kujdesur që gjithçka të jetë private.

Image

Sigurisht, dalja në orët e vona ndonjëherë mund të ndikojë sado pak për një disponim më të mirë tek secili person.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...