Linda Halimi tregon në Instagram këtë pjesë të trupit: Ju kam munguar? - Bota Sot
Linda Halimi tregon në Instagram këtë pjesë të trupit: Ju kam munguar?

Mediale Vip

Linda Halimi tregon në Instagram këtë pjesë të trupit: Ju kam munguar?

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 23:35
Linda Halimi

Linda Halimi i ka provokuar ndjekësit me foton e fundit.

Këngëtarja Linda Halimi e ka publikuar një foto në Instagram, imazh në të cilin ka treguar gjoksin.

Linda Halimi duket se nuk i lë fansat e saj që ta harrojnë dhe këtë e ka dëshmuar nëpërmjet postimit të fundit.

”Ju kam munguar?” ishte pyetja e Lindës pranë fotos dhe komentet e ndjekësve ishin nga më të ndryshmet.

Image

Vlen të theksohet se Linda ka ndryshuar drastikisht pamjen e jashtme, kështu gna mbipeshë është shndërruar në një femër krejt tjetër, me përmasa të lakumeshme trupore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...