Babai uron Dua Lipën për çmimet Grammy: Urime dashuria ime - Bota Sot
Babai uron Dua Lipën për çmimet Grammy: Urime dashuria ime

Mediale Vip

Babai uron Dua Lipën për çmimet Grammy: Urime dashuria ime

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 08:56
Dua Lipa

Dukagjin Lipa ka uruar të bijën e tij për dy çmimet Grammy që fitoi mbrëmë.

Ai ka postuar një fotografi të Duas me dy çmimet në duar.

“Urime dashuria ime”, ka shkruar Lipa.

Dua mbrëmë mori në shtëpi çmimin për artisten më të mire të re dhe atë për zhanrin ‘dance’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...