“Kemi kalu shumë shpejt prej kuleve në miniq” - Bota Sot
“Kemi kalu shumë shpejt prej kuleve në miniq”

Mediale Vip

“Kemi kalu shumë shpejt prej kuleve në miniq”

Nga: Z.B Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 09:19
Besiana Mehmedi

Këngëtarja shqiptare Besiana Mehmedi përmes një postimi në rrjetin social "Facebook", ka reaguar për rastin e vajzës nga Drenasi.

Ajo ka shkruar se rasti i saj troket rëndë në ndërgjegjen tonë sepse secili sipas Mehmedit e di që nuk është ky rasti i vetëm.

Po ashtu,  ajo thotë se kemi kalur shumë shpejt prej "kuleve në miniq",  përcjell Bota Sot

Postimi i plotë:

“Ne kemi kalu shumë shpejtë prej kuleve në miniq. Ky trancizion shumë i shpejtë ka qenë traumatik” një thënie më se e qëlluar e sociologu Gola
Do të thoja që kemi nevojë të kujtojmë nga cili vend vimë, kush janë gjyshet e nënat tona, cilat janë vlerat e moralit dhe shoqërisë shqiptare!!!!
Të pyesim vehten: kush e ka fajin që të rinjët ikin çdo ditë nga këto vlera dhe nga rrënjët e tyre…kush i imponoi si vlera lakuriqësinë, prostitucionin, drogën dhe si normale abuzimin, shantazhimin, krimin, madje dhe në institucione më të shenjta arsimore….
Rasti i vajzës nga Drenasi troket rëndë në ndërgjegjen tonë sepse secili nga ne e di që nuk është rasti i vetëm….”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...