Tatuazh në të pasme, e dashura e sulmuesit të Interit shfrenon fantazinë - Bota Sot
Tatuazh në të pasme, e dashura e sulmuesit të Interit shfrenon fantazinë

Mediale Vip

Tatuazh në të pasme, e dashura e sulmuesit të Interit shfrenon fantazinë

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 14:58
Agustina

E dashura e sulmuesit Lautaro Martinez, po fiton vëmendje dita ditës me videot e postuara në “Instastory”.

Ditën e sotme bukuroshja argjentinase nuk ka nguruar të ndajë disa sekuenca me fansat e saj nga një studio artistike, teksa ishte duke bërë një tatuazh në të pasmet e saj bombastike.

Agustina shfaqej tepër provokuese në videon e publikuar, teksa artisti ishte duke i punuar tatuazhin.

E dashura e sulmuesit të Interit, shquhet për videot dhe fotot e nxehta të postuara vazhdimisht në “Instagram”, teksa rivalizon në mënyrë dinjitoze, me Vanda Narën e Mauro Ikardit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...