U tha se hoqi dorë nga aktrimi, Tuba Buyukustun rikthehet më fuqishëm se kurrë - Bota Sot
U tha se hoqi dorë nga aktrimi, Tuba Buyukustun rikthehet më fuqishëm se kurrë

Mediale Vip

U tha se hoqi dorë nga aktrimi, Tuba Buyukustun rikthehet më fuqishëm se kurrë

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 15:49
Tuba Buyukustun

Aktoret turke janë vënë prej kohësh në qendër të vëmendjes me rolet në seriale dhe filma. Herë për talentin në aktrim dhe herë për bukurinë, ato kanë marrë propozime serioze edhe jashtë kufijve. Këtë herë me fat ka rezultuar Tuba Buyukustun, e cila është përzgjedhur në mesin e shumë aktoreve të njohura për të qenë pjesë e një seriali në “Netflix”. Producentët kanë zgjedhur ‘Elifin’ si aktore të denjë për rolin kryesor dhe kjo është një arritje e madhe për të. Seriali do të ketë 6 pjesë dhe xhirimet e tij do të fillojnë në muajin mars. Tuba do të luajë krahas një aktori të ri turk, Cem Yiğit Üzümoğlu, të cilin e ka njohur vetëm nëpërmjet producentëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...