Në çantën e Vesa Lumës: 2 gjëra s’mungojnë kurrë! - Bota Sot
Në çantën e Vesa Lumës: 2 gjëra s’mungojnë kurrë!

Mediale Vip

Në çantën e Vesa Lumës: 2 gjëra s’mungojnë kurrë!

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 16:05
Vesa Luma

Këngëtarja Vesa Luma ka hapur çantën e saj për të treguar se çfarë mban brenda dhe se si është ‘gjendja’ aty.

Vesa ka treguar se ka dy gjëra të cilat i gjen gjithmonë në çantën e saj dhe janë të pandashme si: buzëkuqi dhe kuleta.

“Me një fjali ua përmbledh: çanta ime është gjëja më e rrëmujshme që kam, por fati që nuk e sheh askush brendësinë e saj. Përveç kuletës dhe buzëkuqit që e mbaj domosdoshmërisht dhe i vendos në xhepat e brendshëm, të tjerat janë fatura të blerjeve të përditshme që bëjnë rrëmujën më të madhe.”– thotë Vesa për blitz.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...