Zbulohet surpriza, mashkulli pranë Eni Koçit në klipin e ri nuk është Genci - Bota Sot
Zbulohet surpriza, mashkulli pranë Eni Koçit në klipin e ri nuk është Genci

Mediale Vip

Zbulohet surpriza, mashkulli pranë Eni Koçit në klipin e ri nuk është Genci

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 20:16
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Eni Koçi i bëri të gjithë kuriozë me një postim të pak ditëve më parë në ‘Instagram’, ku u shpreh se shumë shpejt do të sjellë një bashkëpunim surprizë. Duke qenë se vetëm disa muaj më parë, këngëtarja dhe partneri i saj Genc Prelvukaj pranuan lidhjen e tyre publikisht, disa kanë menduar se ky klip do i bënte sërish bashkë, por këtë herë ndryshe, si dy të dashuruar.

Në të vërtetë, bashkëpunimi i Enit, rezultoi vërtetë një surprizë, pasi siç vetë ajo ka zbuluar, në këngën e re do jetë krah Olsi Bylykut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...