Modelja del në plazh, derri ia kafshon të pasmet - Bota Sot
Modelja del në plazh, derri ia kafshon të pasmet

Mediale Vip

Modelja del në plazh, derri ia kafshon të pasmet

Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 22:37
Michelle Lewin

Derrat kanë ndjekur një modele teksa ishte duke u relaksuar në plazh dhe më pas njëri prej tyre e ka kafshuar tek të pasmet.

Michelle Lewin ishte në plazh në Bahamas, kur derrat ‘e pacipë’ e ndoqën dhe e sulmuan, duke i shkaktuar lëndim serioz.

Ajo ishte duke ecur përgjatë rërës duke xhiruar kur derrat nisën sulmin ndaj saj. Fatmirësisht ata nuk e zgjatën shumë ndjekjen, por devijuan rrugën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...