Majlinda iu befason me pamjen e fundit - Bota Sot
Majlinda iu befason me pamjen e fundit

Mediale Vip

Majlinda iu befason me pamjen e fundit

Më: 13 shkurt 2019 Në ora: 08:22
Majlinda Zeka

Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri të njohur, Majlinda Zekën.

Nga lidhja e tyre e shkurtër ata kanë një djalë, Roanin, e cili tani rritet me prindërit e ndarë.

Ndonëse Majlinda është një nënë tejet e përkushtuar, nuk heziton të jetë edhe shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E këto ditë, ajo ka postuar në Instastory një foto ku shihet se veshja plot stil dhe grimi i lehtë e bëjnë të duket shumë bukur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...