Reperi i famshëm e zbulon të “dashurën” për Shën Valentin - Bota Sot
Reperi i famshëm e zbulon të “dashurën” për Shën Valentin

Mediale Vip

Reperi i famshëm e zbulon të “dashurën” për Shën Valentin

Më: 14 shkurt 2019 Në ora: 19:14
Capital T

Reperi Capital T ka treguar publikisht se me kë do e festojë “Ditën e të Dashuruarve.”

Ai ka pozuar me një arush të madh dhe imazhin e ka shpërndarë në Instagram.

“E dashura për sot”, ka shkruar ai në fotografinë ku duket sikur i dhuron puthje arushit.

E gjitha kjo ka shkaktuar  shumë të qeshura tek ndjekësit e Capitalit. Ndër të tjera, repera ka vetëm pak ditë që ka sjellë projektin e ri muzikor “Kujtime” që po pëlqehet shumë nga fansat.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...