Publikoi foton e ëmbël me Hanën, Bes Kallaku i lë komentin epik Mozzikit - Bota Sot
Publikoi foton e ëmbël me Hanën, Bes Kallaku i lë komentin epik Mozzikit

Mediale Vip

Publikoi foton e ëmbël me Hanën, Bes Kallaku i lë komentin epik Mozzikit

Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 11:16
Mozzik me Hanen, Bes Kallaku

Aktori, Bes Kallaku para pak muajve u bë baba për herë të parë.

Pas lindjes së Ajkës, ai është ankuar shpesh herë për faktin që vajza e lë pa gjumë dhe këtë e tregon edhe së fundi në një koment mjaft qesharak që i ka lënë Mozzikit.

“A don gjumë me qera”, i ka shkruar Besi, Mozzikit në imazhin që reperi ferizajas solli me vajzën e tij, Hanën.

Ndërkaq, Mozzik dhe Loredana në dhjetor të vitit të kaluar u bënë prindër për herë të parë dhe tani po shijojnë pafund jetën si çift.

Nga ana tjetër, ata janë duke shijuar edhe suksesin e këngës së fundit te realizuar me klip “Romeo&Juliet”. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...