Genc Prelvukaj publikon fotot: Në gjunjë para Enit me unazë në dorë - Bota Sot
Genc Prelvukaj publikon fotot: Në gjunjë para Enit me unazë në dorë

Mediale Vip

Genc Prelvukaj publikon fotot: Në gjunjë para Enit me unazë në dorë

Nga: Bota sot Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 12:33
Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi

Këngëtari Genc Prelvukaj ka publikuar fotografitë ku i ka propozuar të dashurës së tij, këngëtares Eni Koçi, shkruan Bota sot.

Ai ka publikuar fotografitë në Facebook, derisa shihet i ulur në gjunjë me unazën në dorë, ku Eni shihet e befasuar.

Artisti propozimin e ka bërë me 3 nëntor të vitit të kaluar, në Plavë, derisa ka zbuluar se Eni kishte menduar se skena ishte ndërtuar për të realizuar një set fotografik.

“Momenti me i bukur, ne Plaven e bukur, me te bukuren time. 03.11.2018 💍 Eni Koci po mendonte se skena u ndertua per photoshooting”, ka shkruar Genci në Facebook, ku dhe ka publikuar fotografitë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...