Leonora Jakupi tregon kush ia la amanet këndimin e këngës ‘A vritet pafajësia’ - Bota Sot
Leonora Jakupi tregon kush ia la amanet këndimin e këngës ‘A vritet pafajësia’

Mediale Vip

Leonora Jakupi tregon kush ia la amanet këndimin e këngës ‘A vritet pafajësia’

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 20:38
Shpëtim Desku dhe Leonora Jakupi

E ftuara e kësaj jave n’Kosovë Show ishte Leonora Jakupi.

Këngëtarja ka folur për jetën e saj gjatë luftës në Drenicë.

Rrëfeu momentin e largimit nga Skenderaj drejt Prishtinës e pastaj Tiranës.

Jakupi ka shpjeguar edhe takimin e fundit me babanë dhe amanetin që ai i la.

Leonora ka folur edhe për karrierën e saj muzikore.

Ndërkohë krenare uroi 11 vjetorin e pavarësisë.

Po gjatë emisionit ajo i zbathi moderatorit Shpëtim Desku çorapet e kuqe për t’i mbathur për vete.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...