Leonora Jakupi në koncertin e Elvana Gjatës, publikon pamje nga atmosfera - Bota Sot
Leonora Jakupi në koncertin e Elvana Gjatës, publikon pamje nga atmosfera

Mediale Vip

Leonora Jakupi në koncertin e Elvana Gjatës, publikon pamje nga atmosfera

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 22:28
Leonora Jakupi

Këngëtarja Leonora Jakupi është duke marrë pjesë në koncertin që e riktheu Elvana Gjatën në skenë.

Këngëtarja Elvana Gjata është rikthyer në skenë pikërisht në 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Ky koncert është organizuar nga bashkëshortja e kryeministrit Haradinaj, Anita Muçaj-Haradinaj dhe mbodhi shumë emra të njohur në publik.

Image

Në mesin e tyre edhe këngëtarja Leonora Jakupi e cila i ka ndarë pak momente nga atmosfera që po mbretëron atje.

Ndryshe kujtojmë se sot në këtë ditë shënuar, ajo e ka vizituar varrin e babait të ndjerë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...